Zapraszam Was do miejsca, które dzięki Wam codziennie staje się bajką! Waszą i moją... Pozwólcie ponieść się magii i dziecięcej radości! Przenieście się w cudowną krainę kolorów i przytulności, tworzoną z wielką pasją i prosto z serca

 

img_6.png

 

"Babeczka" powstała...

Manufaktura „u Babeczki” powstała w 2014 r. z narastającej potrzeby otaczania się pięknymi rzeczami zrobionymi własnymi rękami lub przez polskich rękodzielników.

Bliska jest mi idea wspierania pracy rąk wytwarzanej w Polsce, niedaleko miejsca zamieszkania, gdzie twórcę można spotkać osobiście i poczuć magię rzeczy stworzonych specjalnie dla Ciebie.

Rękodzieło było obecne w moim życiu zawsze! Papier, klej, nożyczki, kredki to byli moi najwięksi sprzymierzeńcy w walce z dziecięcą nudą. Mimo prób zajęcia się czymś technicznym – uczelnia techniczna i tytuł magistra inżyniera, moje drogi ponownie skrzyżowały się z pracą rąk własnych, kiedy to odkryłam, że szycie to jest właśnie mój sposób na życie

 

Zróbmy coś razem!

I tak oto jestem tutaj, całkowicie do Waszej dyspozycji, gdzie razem zaprojektujemy wszystko o czym marzycie - poduszki, narzuty, koce, zasłony, pościel, dekoracje, aby stworzyć Wasz przytulny dom!

Każdy produkt to osobna bajka, osobna historia. Każdy produkt ma duszę i może zostać spersonalizowany według Waszych pomysłów i życzeń! Projektuję, szyję i tworzę specjalnie dla Was, aby Wasz świat stał się bajeczny! Tu nie ma miejsca na nudę, a każdy z Was może być wyjątkowy!, ponieważ produkty powstają w limitowanych seriach, po kilka sztuk.

Bardzo ciężko pracuję, aby wszystkie rzeczy powstające w Manufakturze cechowały się wysoką estetyką - znakomitym wyglądem i funkcjonalnością, a wszystko po to, by Was cieszyć i zachwycać!

Ogromnie ważną sprawą jest dla mnie także jakość używanych w Manufakturze materiałów oraz uszytych produktów. Nieustannie poszukuję nowych tkanin i nowych rozwiązań, aby Wasze wnętrza były tak przytulne, że będziecie wracać do nich z przyjemnością.

 

Gdzie jeszcze znajdziesz Babeczkę?

Zapraszam Was serdecznie do kontaktu i zachęcam do współpracy, gdy tylko zamarzycie o przytulnej sypialni, uroczym pokoju dziecięcym lub niesamowitym salonie! Znajdziecie mnie tutaj: 

- SKLEP: https://ubabeczki.com.pl

- BLOG: https://blog.ubabeczki.com.pl/

- INSTAGRAMhttps://www.instagram.com/u_babeczki/

- PINTEREST: https://pl.pinterest.com/ubabeczki/

 

Marzenia...

Mam nadzieję, że za kilka lat, a może i szybciej zaproszę Was do mojej klimatycznej Manufaktury, do miejsca z duszą i dużą witryną, przy reprezentacyjnej ulicy mojego ukochanego Wrocławia, gdzie razem, przy wspólnym stole zaprojektujemy Wasze przytulne wnętrza! To będzie nasze miejsce, które powstanie przy Waszym wsparciu i Waszej pomocy.

 

Mój zespół

Manufaktura „u Babeczki” to maleńka firma z duszą. Za projekty, pomysły i szycie odpowiadam ja, czyli Babeczka. W Manufakturze są też serca moich dwóch córek. Starsza (9 lat) jest „prezesem” - doradza, podpowiada i bardzo wnikliwie ocenia każdy produkt. Młodsza (5 lata) to „dyrektor artystyczny”; jest niekończącym się źródłem inspiracji! 

 

img_przy-pracy1-male.JPG

      Rozgośćcie się! 

img_podpis-blog-aaa.gif